Školy v projektu


 

Základní škola a Mateřská škola Dubné

Základní škola a Mateřská škola Neznašov

Základní škola Kovářov, Písek

Základní škola a mateřská škola Bolešiny

Základní škola Rosice,příspěvková organizace

Základní škola a Mateřská škola, Dlouhá Loučka, okres Svitavy

Základní škola a mateřská škola Rohozná

Základní škola a mateřská škola Telecí

Základní škola Jindřicha Pravečka, Výprachtice, okres Ústí nad Orlicí

Základní škola a Mateřská škola Tisová, okres Ústí nad Orlicí

Základní škola a Mateřská škola Řetová

Základní škola a Mateřská škola Stárkov

Základní škola Eduarda Štorcha a mateřská škola Ostroměř

Základní škola a Mateřská škola Třebařov, okres Svitavy

Základní škola Dolní Dobrouč, okres Ústí nad Orlicí

Základní škola Vincence Junka Dolní Čermná, okres Ústí nad Orlicí

Základní škola Jevíčko

Základní škola Moravská Třebová, Kostelní náměstí 21, okres Svitavy

Gymnázium, Trutnov, Jiráskovo náměstí 325

Základní škola M. Choceňského, Choceň

Základní škola Sv. Čecha, Choceň

Základní škola Svitavy, nám. Míru 73

Základní škola a mateřská škola Libchavy

Šafránkova základní škola a mateřská škola Nalžovské Hory, příspěvková organizace

Základní škola a Mateřská škola Ejpovice, okres Rokycany, příspěvková organizace

Základní škola a mateřská škola Plzeň-Božkov, Vřesinská 17, příspěvková organizace

Základní škola a mateřská škola Mirošov, příspěvková organizace

Základní škola Mýto, okres Rokycany, příspěvková organizace

Tyršova základní škola a mateřská škola Plzeň, U Školy 7, příspěvková organizace

Základní škola Proseč, okres Chrudim

Základní škola a Mateřská škola, L.Kuby 48, České Budějovice

Základní škola a mateřská škola Strážov, příspěvková organizace

Základní škola a Mateřská škola Holoubkov, okres Rokycany, příspěvková organizace

Základní škola T.G.Masaryka Rokycany, příspěvková organizace

Základní škola Rokycany, ulice Míru 64, příspěvková organizace

Základní škola a Mateřská škola Mlečice, příspěvková organizace

Základní škola a Mateřská škola Osek, okres Rokycany, příspěvková organizace

Základní škola a mateřská škola Stupno, příspěvková organizace

Základní škola a Mateřská škola Kařez, příspěvková organizace

Základní škola a Mateřská škola Bělčice, okres Strakonice

Základní škola a Mateřská škola Staré Hobzí

Základní škola a mateřská škola při zdravotnických zařízeních Karlovy Vary, příspěvková organizace

Základní škola Veselá, okres Rokycany, příspěvková organizace

Základní škola a mateřská škola Pernink, okres Karlovy Vary

Základní škola Nové Sedlo, okres Sokolov

Základní škola Loket, okres Sokolov

Základní škola a mateřská škola Prosetín

Základní škola Miřetice

ZŠ A MŠ pro tělesně postižené Liberec, Lužická 920

Zš Vysoké Mýto, Knířov